ОПОВІЩЕННЯ ПРО НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ

Запам'ятайте! Звуки сирен, сигнально-гучномовних пристроїв, переривисті гудки інших сигнальних засобів, транспорту, означають сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ!». Також, сповіщення про виникнення НС (надзвичайної ситуації) буде здійснено в застосунку на телефоні «ТРИВОГА» шляхом передачі сигналу «РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА».

09:34 04.07.2023

Проект-посту: оголошення про реєстрацію на онлайн семінари в рамках Державної програми „єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“.

Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ у партнерстві з Філія-Черкаське обласне управління АТ „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари.

09:37 27.06.2023

Які послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді?

Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

09:51 22.06.2023

БАЛАКЛЕЇВСЬКА ГРОМАДА ПРИДБАЛА АГРЕГАТ ДЛЯ ПОДРІБНЕННЯ ВІДХОДІВ ДЕРЕВИНИ

Відповідно до програми «Поводження з твердими побутовими відходами на території Балаклеївської сільської ради», за кошти бюджету Балаклеївської сільської ради, вдалось придбати автомобільний причіп та  новий агрегат (щепоріз) для подрібнення відходів деревини і деревообробки, який здатний перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки та обапіл.

14:26 19.06.2023

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ІНФОРМУЄ

Черкаське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує підприємців та жителів Черкаського району що зараз реєструється значна загибель водних біоресурсів, зокрема риби, в басейні річки Дніпро в результаті  підриву дамби Каховської гідроелектростанції.

14:35 12.06.2023