Профілактика ботулізму

Відповідно даних Центру громадського здоров’я МОЗ України за 8 місяців 2023 року в Україні зафіксовано 57 випадків захворювання на ботулізм (4 - у дітей), із них 2 летальних (у місті Київ та у Запорізькій області). Дані випадки були здебільшого пов’язані зі вживанням риби та продуктів з неї.

16:35 15.09.2023

ОБЕРЕЖНО – ГРИБИ

Щороку в Україні через отруєння грибами потрапляють до лікарні сотні людей.

16:34 15.09.2023

„Платформа ветерана „Черкаський вимір“

Черкаська обласна військова адміністрація разом з партнерами створили веб-сторінку „Платформа ветерана „Черкаський вимір“, який сприятиме інтеграції захисників і захисниць у мирне життя.

17:34 12.09.2023

Послуги для освітян на Гіді з державних послуг

Шукаєте, як зареєструвати інноваційний проєкт, переоформити ліцензію на провадження освітньої діяльності та отримати інші сервіси для освітян? Дізнавайтеся, як оформити послуги, — на Гіді з державних послуг.

12:05 07.09.2023

Рятувальники черкащини вживають заходів щодо захисту врожаю від пожеж

Співробітники Черкаського районного управління ГУ ДСНС у Черкаській області продовжують надавати рекомендації щодо вимог пожежної безпеки під час жнивної кампанії у господарствах Черкаського району та проводити роз’яснювальну роботу серед працівників щодо важливості суворого дотримання заходів безпеки під час збирання та переробки врожаю.

12:43 29.08.2023

Привітання з Днем незалежності!

Неважливо, де ми народилися: в Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми розмовляємо. Тільки одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! З Днем Незалежності! Слава Україні! Слава її Героям!

11:27 24.08.2023

Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Ярмарку 30 серпня 2023 року, яка відбудеться на платформі ZOOM з 11:00 до 14:00.

15:33 17.08.2023

Не правова, а правнича допомога

Поняття «правничий» означає те саме, що і «юридичний», тобто пов'язаний із законодавством, правовими нормами і їх практичним застосуванням.

08:28 11.08.2023