Країна втрачає кращих!

Дорогі земляки! Вже 345 доба героїчного протистояння відважного українського народу проти фашистського російського вторгнення. Ворог нещадно продовжує знищувати наші міста, села, школи, лікарні та цивільну інфраструктуру. Рашисти жорстоко та безжалісно розстрілюють мирне українське населення, катують жінок, малолітніх дітей, руйнують все, що трапляється на їхньому шляху. Ці нелюди застосовують варварські методи проти всього, що трапляється їм на очі.

17:17 03.02.2023

Як швидко отримати митні послуги. Читайте Гід з державних послуг

Щодня українські митники здійснюють сотні операцій з контролю та переміщення вантажів через кордони, протидіють контрабанді та порушенням митних правил. Все це для того, щоб забезпечити швидке надходження гумдопомоги, а також роботу бізнесу всередині країни.

09:06 01.02.2023

Безпека та здоров’я працівників – серед пріоритетів виробництва у лісовому господарстві

Навчання та систематичне підвищення рівня знання працівників із питань охорони праці – одне із основних принципів державної політики в галузі охорони праці. Фундаментальна основа безпеки виробництва та запобігання нещасних випадків. Керівники, які надають належну увагу цим моментам, працюють на випередження.

13:51 15.12.2022

Державні послуги для героїв ЧАЕС та постраждалих від катастрофи — на Гіді

Цього тижня Україна вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки самовідданості та жертовності цих людей вдалось локалізувати руйнівний вплив «мирного атома», який вийшов з-під контролю у квітні 1986 року.

16:13 13.12.2022