Довідка про результати спеціальної перевірки щодо Громового А.А.

Висновок про очищення влади Мачульна Т. В

Конкурс на посаду - головний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради.

Розпорядження Сільського голови Про перевірку очищення влади Громова

Розпорядження Сільського голови Про перевірку очищення влади Бондаренко С М

Висновок про результати перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади

Довідка про результати спеціальної перевірки щодо Мельника В М, який претендує до зайняття посади

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади

Скасування конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника Фінансового відділу

Питання на конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань кадрової роботи

Питання на конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з кадрової роботи

Конкурс-на-заміщення-вакантної-посади-відділу-освіти

Оголошення-конкурсу-на-посаду-директора-школи-1

Рішення-конкурсу-на-посаду-директора-школи-1

Конкурс-на-заміщення-вакантної-посади-Державний-реєстратор

Увага! Продовжено термін подачі документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської»

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017р. №1094, рішення сесії Балаклеївської сільської ради  № 35 – 2/VIIІ від 08.05.2023 «Про початок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря/Директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» та № 36 – 2/VIII від 26.05.2023 «Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської», конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» 31.05.2023 оголошує проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» (юридична адреса – Україна, Черкаська область, Черкаський район, с.Балаклея, вул. Незалежності, 2).

14:13:03 19.01.2024

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

14:30:41 10.05.2023