Державна податкова служба

Торік, завдяки платникам Черкащини, бюджети всіх рівнів поповнились на 25,3 млрд грн податків

За 2023 рік платники Черкаської області сплатили до бюджетів усіх рівнів 25,3 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з показником позаминулого року до бюджетів вдалося спрямувати на 30,8 % (на 6 млрд грн податків) більше. Про це говорить в.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід:

12:13:40 08.01.2024

Про подання додатку з розрахунком загального мінімального податкового зобов’язання у складі податкової декларації за звітний рік

12:09:40 08.01.2024

Реєстрація РРО/ПРРО. Форми та інструкції для заповнення

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує про те, що процедури реєстрації класичних/програмних реєстраторів розрахункових операцій встановлені порядками, що затверджені наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048. Із ним можна ознайомитись за покликанням: http://surl.li/juwls

08:51:45 21.12.2023

За результатами фактичної перевірки однієї з мереж магазинів встановлені порушення на суму понад 400 тисяч гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області на постійній основі здійснює контроль за дотриманням податкового законодавства та іншого законодавства України суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

08:49:03 21.12.2023

Щодо відображення реквізитів електронних платіжних засобів (платіжних карток) у розрахункових документах РРО/ПРРО

Вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.

10:55:51 27.09.2023

Щодо пом’якшень у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Державна податкова служба України інформує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.

16:15:29 14.09.2023

Чи реалізовано можливість перевірки чеків, що видаються ПРРО?

Начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області Ярослав Двірник інформує у відео, чи можливо перевірити чеки, що видаються програмним реєстратором розрахункових операцій.

16:14:44 14.09.2023