Дата: від до Скинути

Міграційна служба Смілянщини повідомляє, щодо розширення можливостей одночасного оформлення ID-карти та закордонного паспорта: які нововведення запроваджує ДМС

В Україні понад 10 місяців діє експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Вже понад 200 тисяч українців змогли скористатися цією зручною послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів.

08:30 02.05.2023

Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших

15:34 26.04.2023

Оголошення для власників пасік, що не пройшли в 2023 році щорічну перереєстрацію

Черкаська районна державна лікарня ветеринарної медицини (Смілянський відділ організації протиепізоотичних заходів) Держпродспоживслужби України інформує, що 27.04.2023 року з 09:00 будуть проводитися планові протиепізоотичні заходи на пасіках що розташовані на території ОТГ .

10:16 25.04.2023

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ. про стан антирабічної  допомоги  населенню у 2022 році  в області та СТГ і заходи щодо профілактики сказу.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ. про стан антирабічної допомоги населенню у 2022 році в області та СТГ і заходи щодо профілактики сказу.

Смілянське відділення  Черкаського районного відділу  інформує , що          в Черкаській  області у 2022 році за даними Головного  управління Держпрод спожив служби  епізоотична ситуація дещо поліпшилась. На 8-ми територіях зареєстровано 24 випадки сказу серед тварин, зокрема, серед котів - 12, собак - 10, лисиць-1 та сільгосптварин-1 проти 40 випадків у 2021 році. Позитивний результат лабораторного обстеження на сказ отримано також від 57-ми лисиць, які  були  відстріляні  при проведенні  моніторингового нагляду за сказом.  Кількість осіб, які звернулись за антирабічною допомогою  збільшилась  на  6,2% в порівнянні  з минулим  роком.  Внаслідок нападу тваринами  за антирабічною допомогою звернулося 1732 особи . Показник звернення на 100 тис. населення становить 147,4 проти  138,8 за 2021 рік.

17:51 21.04.2023

Безпечність криничної води в період підтоплення територій.

Приблизно 13-15 мільйонів українців, отримують питну воду з приватних колодязів. На відміну від систем громадського водопостачання, які контролюються державою, обслуговування приватного колодязя є обов'язком домовласника. Отже, власники колодязів зобов'язані самостійно обслуговувати, захищати і підтримувати високу якість своїх запасів питної води.

13:46 21.04.2023

Які послуги у сфері громадянства та міграції доступні на Гіді з державних послуг?

Живете в Україні, але не маєте громадянства? Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

11:57 21.04.2023

Безкоштовна юридична консультація

Шановні жителі громади! Завтра, 20.04.2023 о 11.30 в приміщенні Балаклеївської сільської ради спеціалістами організації "Карітас Маріуполь" буде надаватися юридична допомога. Запрошуємо всіх, хто має потребу в означеній допомозі, на зустріч із спеціалістами.

14:36 19.04.2023