A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Новини та оголошення

Дата: від до Скинути

ОПОВІЩЕННЯ ПРО НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ

Запам'ятайте! Звуки сирен, сигнально-гучномовних пристроїв, переривисті гудки інших сигнальних засобів, транспорту, означають сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ!». Також, сповіщення про виникнення НС (надзвичайної ситуації) буде здійснено в застосунку на телефоні «ТРИВОГА» шляхом передачі сигналу «РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА».

09:34 04.07.2023

Увага! Продовжено термін подачі документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської»

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017р. №1094, рішення сесії Балаклеївської сільської ради  № 35 – 2/VIIІ від 08.05.2023 «Про початок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря/Директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» та № 36 – 2/VIII від 26.05.2023 «Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської», конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» 31.05.2023 оголошує проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» (юридична адреса – Україна, Черкаська область, Черкаський район, с.Балаклея, вул. Незалежності, 2).

14:13 29.06.2023

Проект-посту: оголошення про реєстрацію на онлайн семінари в рамках Державної програми „єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“.

Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ у партнерстві з Філія-Черкаське обласне управління АТ „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари.

09:37 27.06.2023

Які послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді?

Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

09:51 22.06.2023

БАЛАКЛЕЇВСЬКА ГРОМАДА ПРИДБАЛА АГРЕГАТ ДЛЯ ПОДРІБНЕННЯ ВІДХОДІВ ДЕРЕВИНИ

Відповідно до програми «Поводження з твердими побутовими відходами на території Балаклеївської сільської ради», за кошти бюджету Балаклеївської сільської ради, вдалось придбати автомобільний причіп та  новий агрегат (щепоріз) для подрібнення відходів деревини і деревообробки, який здатний перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки та обапіл.

14:26 19.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора