Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Новини та оголошення

Дата: від до Скинути

Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2023 року № 569 реорганізовано УДМС у Черкаській та Кіровоградській областях та створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління (ЦПМУ), яке розміщується у місті Кропивницький.

16:35 19.12.2023

Туберкульоз

Туберкульоз

Епідемія туберкульозу в нашій державі за критеріями ВООЗ оголошена з 1995 року. Незважаючи на всі заходи, яких вживають для запобігання їй, щогодини туберкульозом заражається троє жителів нашої країни та вмирає один хворий, а всього хворіє 1,5% населення. З’явилась нова небезпечна форма хвороби - хіміорезистентний туберкульоз, тобто не чутливий до лікарських препаратів.

11:35 11.12.2023

Пам’ятка по ВІЛ/СНІДу

Пам’ятка по ВІЛ/СНІДу

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі з ВІЛ- інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування. З початку епідемії заразилися ВІЛ 75,7 мільйонів осіб. Від захворювань, зумовлених ВІЛ-інфекцією та СНІДом, померли 35 мільйонів осіб у світі.

11:32 11.12.2023

Щорічно 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування

Щорічно 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування

Саме від місцевого самоврядування залежить комфорт та безпека мешканців громади. В умовах війни постали нові завдання.  Вдячні всім, хто з гідністю прийняв нові надскладні виклики та знаходить ефективні рішення якісної відбудови та економічного розвитку.Нехай це свято принесе тепло і радість у серця всіх працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та ветеранів.

17:00 07.12.2023

«Скажи насильству – НІ»

«Скажи насильству – НІ»

Слово "НАСИЛЬСТВО" розуміє кожен, багато хто з цим поняттям стикається щодня, як це зупинити, що потрібно робити, до кого звертатися і чи захищений ти будеш після того як зізнаєшся що потерпів від насилля - є багато питань.

14:26 06.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

З метою забезпечення виконання вимог законодавства щодо засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів  в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки заборони пропаганди  російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії російської федерації як держави-терориста проти України

15:16 29.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора