A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

-

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів посібників для 1 класу у 2023-2024 н.р.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 27.11.2023 №1/18679-23 «Про забезпечення виконання наказу МОН від 02 жовтня 2023 року №1183», з метою відкритості та прозорості процедури вибору підручників для учнів 1 класу Балаклеївська сільська рада оприлюднює узагальнені результати вибору.

12:16:21 08.01.2024

Щорічно 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування

Саме від місцевого самоврядування залежить комфорт та безпека мешканців громади. В умовах війни постали нові завдання.  Вдячні всім, хто з гідністю прийняв нові надскладні виклики та знаходить ефективні рішення якісної відбудови та економічного розвитку.Нехай це свято принесе тепло і радість у серця всіх працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та ветеранів.

17:00:15 07.12.2023

21.04.2023 закінчився відбір підручників для учнів 5 та 6 класів, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2023 році. Заклади загальної середньої освіти громади також зробили свій вибір. Результат вибору такий:

21.04.2023 закінчився відбір підручників для учнів 5 та 6 класів, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2023 році. Заклади загальної середньої освіти громади також зробили свій вибір. Результат вибору такий:

09:47:46 21.04.2023

Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe). Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим. «Якісна школа — це результат співпраці засновника, директора, вчителів, учнів і батьків. Важливими у такій роботі є спільність цінностей і цілей, вміння прислухатися та враховувати думку одне одного, прагнення до розвитку свого закладу освіти. Не менш важливим є розуміння кожним учасником освітнього процесу своєї ролі у підвищенні якості освіти. Саме про це йде мова в інформаційній кампанії. Вона дає вичерпні відповіді на запитання, як конкретно директори шкіл, вчителі, батьки, громада можуть долучитись до розвитку закладу освіти та зробити його кращим, — розповіла начальниця управління Державної служби якості освіти у Черкаській області Оксана Компанієць. У межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба. Забезпечення поліпшення якості освітньої діяльності може бути реалізоване через процедури самооцінювання або проходження інституційного аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу. З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за посиланням https://qualityeducation.org.ua/, а ролики розміщені на ютуб-каналі Служби. Довідково: Державна служба якості освіти – державний орган, створений у 2017 році, що опікується дотриманням якості освіти та освітніх стандартів у школах. Служба призначена допомагати закладам освіти підвищити якість освітньої діяльності, гарантувати якість освіти та формувати довіру суспільства до української освіти. Ініціатива “Система забезпечення якості освіти” впроваджується в межах проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe). “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.

15:11:32 28.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора