Важлива інформація

До уваги жителів громади!

Шановні жителі громади, в громаді виникла необхідність створення патронатної сім’ї. Це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини на момент подолання батьками складних життєвих обставин.

15:18:12 26.02.2024

Розпочато ряд виїздів по сім’ях, які самостійно не можуть вийти зі складних обставин

Службою у справах дітей ВК Балаклеївської сільської ради спільно з поліцейським офіцером Балаклеївської громади розпочато ряд виїздів по сім’ях. Метою є вивчення проблем сімей, які самостійно не можуть вийти з складних обставин також важливим є проведення профілактичних бесід, роз’яснення батькам їх адміністративної та кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

13:13:04 29.01.2024

«Скажи насильству – НІ»

Слово "НАСИЛЬСТВО" розуміє кожен, багато хто з цим поняттям стикається щодня, як це зупинити, що потрібно робити, до кого звертатися і чи захищений ти будеш після того як зізнаєшся що потерпів від насилля - є багато питань.

14:26:00 06.12.2023

Привітали дітей та їх батьків з днем знань

Напередодні навчального року привітали дітей та їх батьків з днем знань, нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх дітей, а не сигнали повітряної тривоги. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків. А батькам Служба у справах дітей Балаклеївської сільської ради нагадує, що вони зобов'язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров'я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя.

20:28:59 02.09.2023

Профілактика підліткової злочинності

Cлужбою у справах дітей  Балаклеївської сільської ради для учнів старших класів Костянтинівської спеціалізованої школи проведено  лекцію щодо діяльності субкультури, яка  почала ширитися серед підлітків, а саме - ПВК «Редан», головною метою зустрічі з неповнолітніми була тема підліткової злочинності, її наслідки та покарання за вчинені діяння.

11:04:18 16.03.2023

Насильство в сім'ї

Служба у справах дітей вкотре наголошує про недопущення в сім'ях будь-яких проявів насильства, задля профілактики та виявлення цього явища здійснюються спільні виїзди. ПОВІДОМЛЯЄМО, що особа, яка скоює насильство по відношенню до членів сім'ї та дітей буде притягнута до відповідальності.

13:25:54 18.01.2022

Кримінальна відповідальність неповнолітніх

09.12.2021 службою у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради з учнями 9 та 11 класів Костянтинівської спеціалізованої школі I-III ст. проведено бесіду на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Підліткам роз’яснено про відповідальність за скоєні злочини, за порушення правил поведінки. Також, відвідано учнів 4 класу, з якими проведено бесіду щодо недопущення проявів «булінгу». Учням наголошено на тому, що за всі протиправні дії, скоєні ними, прийде відповідалність.

14:15:31 09.12.2021

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

10:24:13 25.11.2021