Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА

Кожен, хто живе чи працює в Україні, повинен сплачувати податки Однак часто люди просто не знають, куди звернутися, щоб, наприклад, оформити картку платника податків чи підтвердити статус податкового резидента України.

11:33 09.06.2023

Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей — на Гіді

Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.

14:58 02.06.2023

У зв’язку з великою кількістю пожеж  вкотре Балаклеївська сільська рада наголошує  жителям  громади про заборону спалювання сухої рослинності.

У зв’язку з великою кількістю пожеж вкотре Балаклеївська сільська рада наголошує жителям громади про заборону спалювання сухої рослинності.

Із  настанням весни громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. Часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, різного сміття. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти та порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей, диких тварин та птахів.

09:43 29.05.2023

Проведено ремонт дороги

В межах Балаклеївської громади проходить обласна автомобільна дорога загального користування місцевого значення О 240105 Городище – Буда – Орловецька /Н – 01/ (прив’язка, км 0 + 000 – 11 +500 км), яка знаходиться на обслуговуванні ДП «Служба місцевих автомобільних доріг Черкаської області». Вищевказана дорога, на даний час, знаходиться в критичному стані. Це ускладнює проїзд рейсових, шкільних автобусів, автомобілів екстрених служб, легкових та вантажних .

09:34 23.05.2023

Традиційно День вишиванки святкують у третій четвер травня

Цьогоріч українці святкують День вишиванки 18 травня. На честь цього свята в Україні не передбачені вихідні, але ця подія – урочистий день для кожного українця. День української вишиванки відзначається з 2006 року у третій четвер травня.

14:36 18.05.2023

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Система безоплатної правової допомоги запускає кампанію про допомогу постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України, та домашнього насильства.

16:17 16.05.2023