Послуги у сфері перевезення вантажів — на Гіді

Проводите робочий день за кермом, доставляючи найнеобхідніше? На Гіді з державних послуг доступні послуги для тих, хто транспортує вантажі по Україні та за кордон. Щоб ви не витрачали час на пошук установи, яка допоможе з документами, зробили для вас добірку корисних послуг у сфері транспортування.

11:37 10.08.2023

«World Cleanup Day». Жителів Балаклеївської громади запрошують долучатися до Всесвітнього дня прибирання

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

15:25 08.08.2023

ПРОФІЛАКТИКА САЛЬМОНЕЛЬОЗУ ТА РОТАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

За даними  сайту Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» за результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції (ГКІ) з 21 по 27 липня (30-й тиждень 2023 року) в області зареєстровано 46 випадків захворювань на ГКІ.

09:09 07.08.2023

Люди в білих халатах !

Уклінно дякуємо Вам за безсонні ночі, Вашу працю, за врятовані життя та врятовані чиїсь мрії!

10:45 27.07.2023

Профілактика захворювання на сказ серед людей

За даними Міністерства охорони здоров'я щорічно в Україні реєструється близько 100-120 тис. осіб, які звертаються до медичних установ з приводу укусів тваринами, з них 60 % одержують лікування.

11:38 19.07.2023

Послуги у сфері зайнятості на Гіді

Хочете отримати державну підтримку або допомогу в пошуку роботи? Шукайте, де отримати послуги, на Гіді з державних послуг, а не на мапах. На платформі розміщена покрокова інструкція, як отримати допомогу у зв’язку з безробіттям

11:10 13.07.2023

Шановні жителі Балаклеївської ТГ!

Прибирання на кладовищах тривають. Працівники Комунального підприємства «Добробут» постійно здійснюють  покіс трави на міжквартальних шляхах та стежках. Систематично збирають та вивозять сміття, старі вінки, штучні квіти, залишки трави та гілля, яке накопичується на протязі року.

16:25 11.07.2023