Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

Смілянський міськрайонний центр зайнятості

НАВЧАННЯ ЗА ВАУЧЕРОМ

Навчатися за ваучером можна за понад 120 професіями та спеціальностями, обравши заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну.

09:38:04 28.06.2024

У Смілі відкрилася «Майстерня подарунків «Mari Buket»

Пані Марина після закінчення школи навчалася у педагогічному вузі та здобула вищу освіту за фахом вчитель математики. Після закінчення жінка досить успішно будувала свою кар’єру на освітянській ниві. У Березняківській школі пані Марина пропрацювала до декретної відпустки.

09:41:01 30.05.2024

ГРАНТ

26 квітня 2024 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до «Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу» і «Порядку надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей».

15:44:00 16.05.2024

Роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю через "Дію"

Роботодавці, які прийняли на роботу людину з інвалідністю, можуть одержати компенсацію за облаштування її робочого місця через портал «Дія».  Це значно спростить та пришвидшить процес отримання фінансової допомоги. А ще змотивує роботодавців працевлаштовувати осіб з інвалідністю та забезпечувати їм комфортні умови праці.

09:45:44 16.04.2024

Полтавський Військовий коледж запрошує на навчання

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

13:45:42 25.03.2024

Студенти навчалися долати стрес на тренінгу з Ментального здоров’я

Днями психолог Смілянського управління Черкаської філії обласного центру зайнятості Інна Дмитренко провела для студентів Смілянського промислово-економічного коледжу тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях», який відбувся в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

08:16:43 19.03.2024

Шановні ветерани, учасники АТО та члени їх сімей

Оголошується старт нової навчально-практичної програми «Школа грантової майстерності для ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей» від Установи «Черкаська агенція регіонального розвитку» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Черкаським обласним центром зайнятості.

11:23:12 06.02.2024