Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Черкаська компанія шукає кваліфікованих працівників швейного виробництва

Днями в Смілянському міськрайонному центрі зайнятості був проведений міні - ярмарок вакансій за участю компанії ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО», в якому взяли участь 17 безробітних. Група утворює єдиний механізм виробництва сучасних меблів, ортопедичних матраців і товарів для сну, текстилю, різноманітних металоконструкцій, обладнання для дитячих та спортивних майданчиків.

10:45:26 26.09.2022

Мікрогранти – великі можливості для створення і розвитку бізнесу.

Програма мікрогрантів є однією з програм, яка діє в рамках урядової програми «Є робота». Ця програма передбачає отримання громадянами України грантів на створення та розвиток бізнесу. Іншими слова гранти - це великі можливості. Можливості прийняти рішення стати підприємцем та займатися улюбленою справою: відкрити кав’ярню чи то пекарню, створити спортзал, ветеринарну клініку чи дитячий садок, швейну чи взуттєву майстерню. Отримувачами таких грантів можуть бути як фізичні особи, так і фізичні особи-підприємці та юридичні особи.

20:24:00 08.09.2022

Важливі оновлення для наших клієнтів!

З 05 вересня 2022 року оновлено способи реєстрації громадян на відвідування центрів зайнятості (електронну чергу). Віднині записатися на прийом до фахівця центру зайнятості можна лише через особистий кабінет, де також відображається вся актуальна інформація щодо пошуку роботи, здійснення нарахувань та виплат тощо.

20:23:16 08.09.2022

Оголошення про реєстрацію на онлайн семінари та консультації в рамках Державної програми „єРобота“.

Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Власна справа“ у партнерстві з Громадською організацією „ІНСТИТУТ СПРИЯННЯ ПАРТНЕРСТВУ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ“, філією Черкаського обласного управління Акціонерне товариство „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари.

09:55:30 26.08.2022

Реєстрація заявок з бізнес-ідеями для участі в Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва відкрита до 10 серпня!

Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація «Гараж48» запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємицею!

16:41:57 04.08.2022

Центр зайнятості допомагає релокованим підприємствам з вирішенням питань підбору персоналу

В червні фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості спільно з  головним державним інспектором Управління Держпраці Черкаської області відвідали  підприємства Сміли з метою надання консультаційної підтримки з питань трудового законодавства.

11:40:25 24.06.2022

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва знову відкрита для реєстрації!

11:13:48 10.06.2022