Смілянський міськрайонний центр зайнятості

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Внутрішньо переміщена особа, яка не мала можливості припинити трудовий договір (інший вид зайнятості) відповідно до пункту 1 статті 36, статей 38, 39 Кодексу законів про працю України у зв’язку з неможливістю продовження роботи за таким трудовим договором (іншого виду зайнятості) за попереднім місцем проживання, для набуття статусу безробітного та отримання допомоги по безробіттю і соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття має право припинити такий трудовий договір в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості за місцем проживання внутрішньо переміщеної особи заяву на ім’я роботодавця про припинення трудового договору.

15:13:06 12.05.2022

Роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Такі зміни стали можливі завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню відповідної Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331.

16:05:28 31.03.2022

З початку програми 5-7-9 бізнесу видано кредитів на 86,6 мільярдів гривень

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» розширила доступ малого та середнього бізнесу до фінансування.  Понад 33,8 тис. кредитних угод укладено у рамках Програми на загальну суму 86,636 мільярда гривень, з них 24,16 млрд. грн. були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, на капітальні інвестиції підприємці отримали 9,86 млрд. грн. та 52,61 млрд. грн. в якості антикризових кредитів під 3%.

08:50:47 15.02.2022

Як роботодавцю зекономити час і гроші на підготовку майбутнього працівника?

Одним із найбільш ефективних різновидів професійного навчання, що пропонує служба зайнятості, є стажування. Це підвищення кваліфікації робітників та фахівців з числа зареєстрованих безробітних безпосередньо у роботодавця.

13:38:29 19.01.2022

Понад 240 осіб отримали консалтингові послуги в Смілянському центрі зайнятості

Надання професійних послуг з розвитку підприємницької ініціативи, створення умов для започаткування безробітними власного бізнесу, здійснення консультаційної та інформаційної підтримки майбутніх та діючих підприємців – основна функція Консалтингового центру Смілянського МРЦЗ.

09:47:47 14.12.2021

Понад 800 черкащан успішно реалізували право на безбар’єрне сприяння працевлаштуванню

Підібрати кандидата на інклюзивну вакансію можуть допомогти в службі зайнятості. Саме там знаходяться найповніші реєстри, що дозволяють підібрати фахівців, які найкраще відповідають вимогам і запитам роботодавців.

13:19:41 01.12.2021