Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Студенти навчалися долати стрес на тренінгу з Ментального здоров’я

Днями психолог Смілянського управління Черкаської філії обласного центру зайнятості Інна Дмитренко провела для студентів Смілянського промислово-економічного коледжу тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях», який відбувся в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

08:16:33 19.03.2024

Шановні ветерани, учасники АТО та члени їх сімей

Оголошується старт нової навчально-практичної програми «Школа грантової майстерності для ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей» від Установи «Черкаська агенція регіонального розвитку» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Черкаським обласним центром зайнятості.

11:23:12 06.02.2024

Психологічний проєкт “Ти як?”

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості.

13:40:08 28.09.2023