Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю через "Дію"

Роботодавці, які прийняли на роботу людину з інвалідністю, можуть одержати компенсацію за облаштування її робочого місця через портал «Дія».  Це значно спростить та пришвидшить процес отримання фінансової допомоги. А ще змотивує роботодавців працевлаштовувати осіб з інвалідністю та забезпечувати їм комфортні умови праці.

09:45:44 16.04.2024

Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Підстава: постанова КМУ від 15 вересня 2023 р. № 984  «Порядок реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості»

20:53:52 03.04.2024

Полтавський Військовий коледж запрошує на навчання

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

13:45:42 25.03.2024

Студенти навчалися долати стрес на тренінгу з Ментального здоров’я

Днями психолог Смілянського управління Черкаської філії обласного центру зайнятості Інна Дмитренко провела для студентів Смілянського промислово-економічного коледжу тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях», який відбувся в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

08:16:43 19.03.2024

Шановні ветерани, учасники АТО та члени їх сімей

Оголошується старт нової навчально-практичної програми «Школа грантової майстерності для ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей» від Установи «Черкаська агенція регіонального розвитку» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Черкаським обласним центром зайнятості.

11:23:12 06.02.2024