Комунальне підприємство «Добробут»

УВАГА! Прибирання на кладовищах

Уже традиційно навесні велика увага звертається на прибирання кладовищ Балаклеївської ТГ. За ініциативою селищного голови Олени БЛАГОВІСНОЇ та безпосередній участі працівників КП «Добробут»проводиться прибирання території на селищному кладовищі, вирубування зарослів, вивезення сміття.

08:15:35 15.04.2024

Налагоджування системи роздільного збору сміття на території Балаклеївської громади

Питання утворення твердих побутових відходів у сільській місцевості сьогодні є найбільш значущою екологічною та соціально-економічною проблемою для громади. З появою пластикової упаковки протягом останніх 20 років у селах накопичилась значна кількість відходів з полімерних матеріалів, які не утилізуються населенням.

13:36:12 01.02.2024

П Л А Н - Г Р А Ф І К вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів комунальним підприємством "Добробут" Балаклеївської сільської ради на ІІ півріччя 2022 рік

12:02:53 13.07.2022