Фонд соціального страхування України

Реорганізація: куди подавати заяви-розрахунки з 01 січня

З 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду – відтепер саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. ФССУ перебуває в процесі припинення.

14:52:29 04.01.2023

ФССУ передає функції соціального страхування до Пенсійного фонду

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку передаються Пенсійному фонду України.

08:06:28 04.01.2023

Чи підлягають оплаті лікарняні, якщо працівник у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років?

Мільйони українських працівників залишаються захищеними у разі настання страхового випадку попри повномасштабне вторгнення. Зокрема, страхові гарантії зберігаються для молодих батьків.

19:26:39 30.12.2022

Як дізнатись, коли оплатять лікарняні або декретну допомогу

Допомоги за лікарняними та декретні виплати продовжують фінансувати в умовах воєнного стану. Їх здійснює Фонд соціального страхування України – виплати нараховуються в повному обсязі попри недоотримання частки від ЄСВ відносно плану з початку повномасштабної війни.

12:39:30 20.12.2022

У разі всиновлення новонародженої дитини ФССУ виплатить декретну допомогу

Щороку Фонд соціального страхування України виплачує декретні допомоги для близько 100 тисяч застрахованих осіб. Деякі з них стали батьками для малюків, які, на жаль, залишились без рідних через війну або інші причини.

12:37:19 20.12.2022

У разі всиновлення новонародженої дитини ФССУ виплатить декретну допомогу

09:52:30 13.12.2022

Як дізнатись, коли оплатять лікарняні або декретну допомогу

09:51:31 13.12.2022

Як отримати допомогу за електронним лікарняним

У цьому році українці вже отримали понад 13 мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог від Фонду соціального страхування України. Виплати отримали більше 2 мільйонів працівників.

13:07:17 29.11.2022

Процедура отримання лікарняних для працівників за-кордоном

Попри вимушену евакуацію за кордон, українські працівники не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для застрахованих осіб, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.

13:06:18 29.11.2022