Міграційна служба Смілянщини

Міграційна служба Смілянщини: отримати виготовлені паспортні документи за межами України можливо

Чимало українців, рятуючись від війни, опинилися наразі за кордоном. Дехто не встиг отримати  замовлені у підрозділі ДМС закордонний паспорт або ID-картку. У цьому разі можна звернутися до закордонної дипломатичної установи України або до розміщеного за межами України відокремленого підрозділу ДП «Документ»  та  подати письмову заяву у довільній формі щодо необхідності надсилання такого паспорта з територіального підрозділу ДМС, співробітники якого його оформлювали, з метою організації його видачі за кордоном.

08:14:19 27.03.2024

Міграційна служба Смілянщини повідомляє, що в Україні змінилась вартість оформлення ID-картки, посвідок на тимчасове / постійне проживання та посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон

З 1 січня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінено вартість бланків окремих біометричних документів. У зв’язку з цим зростала і загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки,  посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні, а також посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.

11:01:59 03.01.2024

Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2023 року № 569 реорганізовано УДМС у Черкаській та Кіровоградській областях та створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління (ЦПМУ), яке розміщується у місті Кропивницький.

16:35:50 19.12.2023

Міграційна служба Смілянщини повідомляє, що ДМС удосконалює сервіс перевірки готовності документів

Щоби дізнатися, на якій стадії виготовлення документи, українці активно користуються онлайн-сервісом «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному сайті ДМС.

11:25:34 17.08.2023

Міграційна служба Смілянщини повідомляє, що в Україні змінюються строки вклеювання фото у паспорт по досягненню 25-, 45 років через скасування карантину

В Україні з 1 липня 2023 року відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2023 за №651 «Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» скасовано карантин, запроваджений через пандемію COVID-19.

09:17:26 12.07.2023

Міграційна служба Смілянщини повідомляє, що паспорти з різною транслітерацією визнаватимуться недійсними лише після звернення особи за отриманням або обміном документів

Написання прізвища та імені особи як в ID-картці, так і в закордонному паспорті громадянина України, здійснюється українською мовою з транслітерацією латинськими літерами, яка є невід’ємною їх складовою.

17:42:16 28.03.2023