Служба у справах дітей

Насильство в сім'ї

Служба у справах дітей вкотре наголошує про недопущення в сім'ях будь-яких проявів насильства, задля профілактики та виявлення цього явища здійснюються спільні виїзди. ПОВІДОМЛЯЄМО, що особа, яка скоює насильство по відношенню до членів сім'ї та дітей буде притягнута до відповідальності.

13:25:54 18.01.2022

Рейд в сімї, які перебувають на обліку

09.12.2021 службою у справах дітей спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг» та інспектором ювенальної превенції – Дмитром Міщенком, відвідано сім’ї, які перебувають на обліку в складних життєвих обставинах. Сім’ї  перебувають під соціальним супроводом в КЗ «Центр надання соціальних послуг» та знаходяться на контролі. Батькам постійно наголошується про їх відповідальність за невиконання ними батьківських обов’язків, про недопущення скоєння насильницьких дій по відношенню до дітей.

15:35:43 09.12.2021

Кримінальна відповідальність неповнолітніх

09.12.2021 службою у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради з учнями 9 та 11 класів Костянтинівської спеціалізованої школі I-III ст. проведено бесіду на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Підліткам роз’яснено про відповідальність за скоєні злочини, за порушення правил поведінки. Також, відвідано учнів 4 класу, з якими проведено бесіду щодо недопущення проявів «булінгу». Учням наголошено на тому, що за всі протиправні дії, скоєні ними, прийде відповідалність.

14:15:31 09.12.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

01.12. 2021 сільським головою Оленою Благовісною, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засідання винесено чотири питання, які стосуються захисту прав дитини. Олена Миколаївна вкотре наголосила, що сім’ї з дітьми, які потребують підтримки та допомоги не повинні залишитися без уваги, вони перебувають на особистому контролі. Першочерговим завданням є збереження родини для дитини, недопущення будь яких проявів насильства в сім’ях – це те на що потрібно вчасно реагувати та контролювати.

12:53:13 02.12.2021

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

10:24:13 25.11.2021

БУЛІНГ

Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’я  потерпілого.

14:54:47 19.11.2021

Проведено засідання міждисциплінарної команди

12.11.2021 проведено засідання міждисциплінарної команди на якому детально розглянуті сім’ї, які перебувають на обліку в складних життєвих обставинах. Таких сімей на території Балаклеївської ТГ 6 в них 12 дітей. Сім’ї перебувають на постійному контролі в службі у справах дітей. КЗ «Центр надання соціальних послуг Балаклеївської сільської ради» контролює умови проживання та утримання дітей в сім’ях, надає соціальні послуги.

14:20:14 12.11.2021