Служба у справах дітей

СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ – ЯК РОЗПІЗНАТИ

1)часткова або повна втрата дитиною рухової активності, пам’яті; наявність у дитини невиліковної хвороби, хвороби, що потребує тривалого лікування, психічних та поведінкових розладів, зокрема внаслідок вживання психоактивних речовин; інвалідність; бездомність; наявність у дитини поведінкових розладів через розлучення батьків; ухилення батьками або особами, які їх замінюють, від виконання своїх обов’язків з виховання дитини; втрата дитиною соціальних зв’язків; шкода, заподіяна дитині та її сім’ї пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією;

05:21:22 05.10.2021

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

14:29:57 30.09.2021

Шукаємо патронатну родину

Служба у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради шукає патронатну родину. Для більш детальнішої інформації звертайтеся за тел. 0939476860 Світлана.

20:34:26 08.09.2021

Для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в Балаклеївській сільській раді утворено міждисциплінарну команду для забезпечення допомоги кожній конкретній дитині, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

08:28:55 29.07.2021

Контроль торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради продовжує здійснювати контроль за додержанням суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

15:42:10 28.05.2021