Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

Загальна інформація

Служба у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради реалізує на території громади державну політику з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

На території громади проживає 13 опікунських сімей, в яких виховується 20 дітей, три прийомні сімї, які виховують трьох дітей.

Діє комісія з питань захисту прав дитини, міждисциплінарна команда, яка вирішує питання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Службою проводиться робота щодо попередження бездоглядності та безпритульності дітей, вчинення дітьми злочинів. Проводяться рейди «Діти вулиці», також обстежуються торгові точки продажу з метою попередження про відповідальність за продаж алкоголю неповнолітнім

Проводиться робота з сімями, які опинилися в складних життєвих обставинах, батьки, які не виконують свої обовязки притягуються до відповідальності за неналежне виконання ними батьківських обовязків.

Одним з важливих завдань є влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування, в сімейні форми виховання.

Графік роботи:

Пн - Чт  8.00 - 17.00