Пенсійний фонд України у м. Сміла

Сервіси, що полегшать вам життя

Електронні сервіси Пенсійного фонду України створені для того, аби ви могли вирішити свої питання дистанційно, без особистого звернення до сервісних центрів. Фахівці Головного управління Фонду на Черкащині акцентують: скористатися сервісами можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) із ключем кваліфікованого електронного підпису. До вашої уваги – кілька з них.

19:47:37 09.10.2021

Є - Електронний лікарняний - будьте готові до інновацій

З червня цього року в Україні діє перехідний період впровадження е-лікарняних. В працівників, які захворіли, а також в роботодавців виникає чимало запитань щодо впровадження в обіг електронного документу - листка тимчасової непрацездатності, зокрема:

16:50:21 22.09.2021

Автоматичне призначення пенсії

Оформити пенсію без особистого відвідування сервісного центру Пенсійного фонду - Автоматичне призначення пенсії може зробити кожен через особистий електронний кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

20:29:58 08.09.2021

Пенсійний фонд інформує, що порядок виплати пенсії з 1 вересня 2021 року НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ

Останнім часом поширюються необґрунтовані повідомлення щодо масового переведення з 1 вересня 2021 року одержувачів пенсії на обслуговування до банків. У зв’язку із цим повідомляємо.

15:12:49 17.08.2021