Пенсійний фонд України у м. Сміла

Щодо індексації пенсії

На сайті Уряду оприлюднено постанову від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійний і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“, якою передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.

16:27:29 27.02.2024

Які додаткові документи надаються для призначення дострокової пенсії матері в 50 років, якщо інвалідність дитини була з народження, але підтвердили її після досягнення шестирічного віку?

Відповідно до статті 115 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” право на призначення дострокової пенсії за віком мають, зокрема, матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку, – після досягнення 50 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років.

08:56:47 12.02.2024

Актуальні пенсійні та соціальні питання

Графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та керівниками структурних підрозділів

17:06:59 10.01.2024

Щодо призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг

У яких випадках може бути призначено житлову субсидію, якщо домогосподарство має заборгованість зі сплати комунальних послуг? Житлова субсидія не призначається, у тому числі на наступний період, якщо домогосподарство має прострочену понад три місяці (на дату надання інформації) заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг чи витрат на управління багатоквартирним будинком, що виникла протягом трьох років, і загальна сума якої (на день звернення за призначенням житлової субсидії) перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

13:34:55 26.10.2023

Порядок перерахунку пенсії військових

До системи безоплатної правничої допомоги часто звертаються пенсіонери з числа військовослужбовців з питань призначення та перерахунку пенсії, яку призначено відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон). Розповімо детальніше про порядок перерахунку пенсій військовослужбовців.

20:33:36 07.10.2023

Більшість субсидій на опалювальний період буде призначено автоматично

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

16:12:28 14.09.2023