Інформація для ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їх сімей

Професійна адаптація ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів Укоаїни від 21.06.2017№432”Про затвердження Порядку та умов забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб,які звільняються або звільнені з військової служби,з числа ветеранів війни,осіб,які мають особливі заслуги перед Батьківщиною,членів сімей таких осіб,членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни,членів сімей загиблих(померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності”надаються послуги із соціальної та професійної адаптації.

11:57:12 27.02.2024

НА БАЗІ БФ "ВІДКРИТЕ СЕРЦЕ» (м. Черкаси) ДІЄ ЦЕНТР БЕЗКОШТОВНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

У Центрі працюють 4 кваліфіковані психологи, котрі мають досвід і практику роботи саме з військовими.       Окрім консультацій, вони проводять безкоштовну групову та індивідуальну терапію для сімей, які втратили на війні близьку людину, для рідних зниклих безвісті та полонених військових.   Записатися на консультацію до фахівців Центру безкоштовної психологічної допомоги та реабілітації військовослужбовців можна за телефонами:

16:39:47 08.02.2024

Хто має право на безоплатне протезування: пояснення черкаських фахівців

Мешканці Черкащини можуть безоплатно отримати якісні протези без збору коштів та поїздок за кордон. Держава забезпечує протезом кожного, хто цього потребує. Також для протезування тепер не потрібно чекати встановлення інвалідності.

11:06:24 31.01.2024

Статус учасника бойових дій

Механізм отримання статусу учасника бойових дій визначений постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 (із змінами) «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».

11:00:51 31.01.2024

Забезпечення учасників бойових дій допоміжними засобами реабілітації

Від початку бойових дій на сході, починаючи з 2014 року, перед Україною постала необхідність розвивати протезну галузь, впроваджувати нові технології, навчати спеціалістів для надання висококваліфікованої допомоги з протезування/ортезування учасників бойових дій.

10:48:42 31.01.2024