Дата: від до Скинути

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ФГ «ГАРНА СПРАВА»  код  ЄДРПОУ: 36779350; юридична та поштова адреси: 20723, Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Теклине, вул. Шевченка, 18А. Контактний номер телефону: 38 (050) 5537729; Електронна пошта: v.volkova@florasecret.com.ua.

14:13 09.02.2024

Шановні ветерани, учасники АТО та члени їх сімей

Оголошується старт нової навчально-практичної програми «Школа грантової майстерності для ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей» від Установи «Черкаська агенція регіонального розвитку» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Черкаським обласним центром зайнятості.

11:23 06.02.2024

Шановні жителі!

Балаклеївська громада втратила ще одного свого Героя - Мельниченка Миколу Олександровича.

09:42 06.02.2024

УВАГА! СКАЗ!

Сказ (водобоязнь, гідрофобія) ‒ гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке виявляється в ураженні центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Сказ зараховано до особливо небезпечних хвороб.

09:55 25.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ! Про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць Балаклеївської територіальної громади

Відповідно до протоколу № 2  засідання постійної комісії з питань найменування вулиць, провулків, інших об'єктів топоніміки у населених пунктах Балаклеївської територіальної громади, було запропоновано такі нові назви вулиць Балаклеївської територіальної громади, що підлягають перейменуванню:

11:05 23.01.2024

Шановні жителі!

Балаклеївська громада втратила ще одного свого Героя –  Іллю Владиславовича Фірстова.

15:20 21.01.2024

Поліцейський офіцер громади

12 січня 2024 року, у нашій громаді було відкрито поліцейську станцію, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у  довколишніх селах.

15:15 12.01.2024

ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО УКЛАДАННЯ ДОГОВРУ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ПРЕПАРАТІВ

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО УКЛАДАННЯ ДОГОВРУ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ БЕЗОПЛАТНОГО ТА ПІЛЬГОВОГО ВІДПУСКУ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ЗА РЕЦЕПТАМИ ЛІКАРІВ У РАЗІ АМБУЛАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ, В ТОМУ ЧИСЛІ НАРКОТИЧНИХ, ПСИХОТРОПНИХ,ТА ОТРУЙНИХ ЗАСОБІВ.

16:58 10.01.2024