Дата: від до Скинути

Безпека та здоров’я працівників – серед пріоритетів виробництва у лісовому господарстві

Навчання та систематичне підвищення рівня знання працівників із питань охорони праці – одне із основних принципів державної політики в галузі охорони праці. Фундаментальна основа безпеки виробництва та запобігання нещасних випадків. Керівники, які надають належну увагу цим моментам, працюють на випередження.

13:51 15.12.2022

Державні послуги для героїв ЧАЕС та постраждалих від катастрофи — на Гіді

Цього тижня Україна вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки самовідданості та жертовності цих людей вдалось локалізувати руйнівний вплив «мирного атома», який вийшов з-під контролю у квітні 1986 року.

16:13 13.12.2022

Разом до Перемоги!!!

5 грудня 2022р. В приміщенні Черкаського художнього музею відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера. Відзнаками Черкаської ОВА нагороджено волонтерів, благодійників та підприємців  Черкаського району. Дуже приємно, що нагороду такого рівня отримав житель Балаклеївської громади – Шкварун Павло Вікторович, який з перших днів повномасштабного вторгнення повністю присвятив себе допомозі ЗСУ та громаді. Починаючи з лютого місяця і до сьогодні Павло Вікторович займається волонтерською діяльністю. На його рахунку більше десяти поїздок на схід та південь України. Допомога надається не лише військовим на передових позиція, але й жителям де окупованих територій.

14:02 08.12.2022

Державні послуги для вартових інформаційної безпеки — на Гіді

З 30 листопада 1998 року увесь світ щороку відзначає Міжнародний день захисту інформації. Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію комп’ютерного хробака, після чого фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки. З початку повномасштабного вторгнення тисячі українців також відчувають наслідки періодичних масованих кібератак на інформаційні ресурси нашої країни.

08:57 30.11.2022

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне із знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.  Цього дня українці вшановують пам’ять тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

08:31 23.11.2022

нформація для тих, хто дарує світло, — на Гіді

Незважаючи на постійні обстріли критичної інфраструктури, працівники енергетичного сектору мужньо відновлюють та продовжують надавати послуги населенню. Вони працюють 24/7 для того, щоб в кожній оселі було світло.

09:19 14.11.2022

Інформація про соціальні послуги — на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі».

15:53 07.11.2022