У БАЛАКЛЕЇ ЗАПРАЦЮВАЛА АПТЕКА «ЦЕНТРАЛЬНА»

У вівторок гостинно відкрила свої двері аптека «Центральна», що розмістилася у центрі села Балаклеї. Для мешканців населеного пункту, котрим постійно потрібні ліки, це справді добра новина. Усі, хто відвідав у день відкриття аптеку «Центральна», помітили, що ціни на лікарські препарати значно нижчі, аніж були до цього. А ще покупців зустрічали з маленькими гостинцями, що додавало усім піднесеного, навіть святкового, настрою.

11:42 23.02.2022

ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ «АГРО-РОСЬ»

Днями Балаклеївський сільський голова Олена Благовісна та її заступник Василь Мельник зустрілися із керівництвом ТОВ «Агро-Рось». Під час зустрічі вони обговорили ремонт проблемної ділянки дороги по вулиці Довга у Балаклеї.

18:54 18.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

16:55 31.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

14:16 25.01.2022

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді

Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.

15:44 04.01.2022

Балаклеївська сільська рада повідомляє про затвердження документа державного планування містобудівної документації   «Детальний план частини території в адміністративних межах Балаклеївської сільської ради Черкаського району Черкаської області загальною орієнтовною площею 47,0000 га» відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".

09:28 30.12.2021