Дата: 21.11.2023 08:31

Шановні мешканці Балаклеївської ТГ!

Звертаємо Вашу увагу, що в КП «Добробут» з’явилися  БІРКИ для сортування твердих побутових відходів, які можливо придбати за адресою:

вул. Миру, 117, с. Балаклея (біля відділення Укрпошта),  тел. 093 068 79 49

З червня місяця 2022 року частина жителів громади уклали договора на поводження з побутовими відходами, частина – вивозить самостійно на платній основі, а решта "утилізує непотріб" у лісосмугах та ярах, тим самим утворюючи стихійні сміттєзвалища.

За проханням жителів громади, були розроблені макети та виготовлені бірки для сортування ТПВ. Вартість однієї бірки складає 19,85 грн.

ІНФОРМАЦІЯ для ДІЮЧИХ абонентів КП «Добробут»

Прохання до абонентів КП «Добробут» звернутися в абонентський відділ для отримання бірок для сортування ТПВ на безкоштовній основі з розрахунку на кожну фактично проживаючу особу.

Також для сортування ТПВ на території сіл встановлені ящики для ПЕТ пляшок: Балаклея, Теклине, М. Старосілля, Будки, Костянтинівка, Плоске. Очікуємо ящики для сортування скла.

Подбай про довкілля! Не створюйте стихійні сміттєзвалища!

Поважайте себе та інших!