Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

Країна втрачає кращих!

Дорогі земляки! Вже 103 доба героїчного протистояння відважного українського народу проти фашистського російського вторгнення. Ворог нещадно продовжує знищувати наші міста, села, школи, лікарні та цивільну інфраструктуру. Рашисти жорстоко та безжалісно розстрілюють мирне українське населення, катують жінок, малолітніх дітей, руйнують все, що трапляється на їхньому шляху. Ці нелюди застосовують варварські методи проти всього, що трапляється їм на очі.

16:52 06.06.2022

Держпослуги, що актуальні під час війни на Гіді

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що вимушено евакуювалися до безпечніших регіонів України, або постраждали внаслідок воєнних дій, збройних конфліктів або вибухонебезпечних предметів, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.

15:58 01.06.2022

У БАЛАКЛЕЇ ЗАПРАЦЮВАЛА АПТЕКА «ЦЕНТРАЛЬНА»

У вівторок гостинно відкрила свої двері аптека «Центральна», що розмістилася у центрі села Балаклеї. Для мешканців населеного пункту, котрим постійно потрібні ліки, це справді добра новина. Усі, хто відвідав у день відкриття аптеку «Центральна», помітили, що ціни на лікарські препарати значно нижчі, аніж були до цього. А ще покупців зустрічали з маленькими гостинцями, що додавало усім піднесеного, навіть святкового, настрою.

11:42 23.02.2022

ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ «АГРО-РОСЬ»

Днями Балаклеївський сільський голова Олена Благовісна та її заступник Василь Мельник зустрілися із керівництвом ТОВ «Агро-Рось». Під час зустрічі вони обговорили ремонт проблемної ділянки дороги по вулиці Довга у Балаклеї.

18:54 18.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

16:55 31.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

14:16 25.01.2022

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді

Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.

15:44 04.01.2022

Балаклеївська сільська рада повідомляє про затвердження документа державного планування містобудівної документації   «Детальний план частини території в адміністративних межах Балаклеївської сільської ради Черкаського району Черкаської області загальною орієнтовною площею 47,0000 га» відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".

09:28 30.12.2021