Міграційна служба Смілянщини повідомляє, про умови видачі ІД-картки

Дата: 27.02.2024 13:01

Нагадуємо, що видача ID-картки передбачена у таких випадках:

• досягнення 14-річного віку.

• втрата/викрадення паспорта.

• закінчення терміну дії паспорта.

• непридатність паспорта до подальшого використання.

• виявлення помилки в інформації.

• зміна інформації.

• заміна паспорта зразка 1994 року (якщо власник не вклеїв фото в паспорт протягом одного місяця після досягнення 25 або 45 років, з урахуванням особливостей дії воєнного стану в Україні).

• заміна паспорта зразка 1994 року за бажанням. Отже, якщо ваш паспорт-книжечка не пошкоджена та містить актуальну інформацію, він є дійсним документом, і ви можете обміняти його на ID-картку за власним бажанням.

Також зверніть увагу, що ID-картка видається зі строком дії 4 роки для осіб віком від 14 до 18 років та зі строком дії 10 років для осіб, які досягли 18-ти річного віку.

Нагадуємо, що оформлення та отримання ID-картки можливе у будь-якому підрозділі ДМС чи ЦНАП, незалежно від місця реєстрації.

Звертаємо увагу! Під час повітряної тривоги надання адмінпослуг зупиняється. Не ігноруйте повітряні тривоги, бережіть себе і своїх близьких!

Смілянський відділ

Центрально-південного міжрегіонального