Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Як дорослій людині отримати освіту за сприяння служби зайнятості

Тиждень освіти дорослих в календарі професійних свят припадає на 11 вересня та триватиме до 17 числа.          Ця міжнародна ініціатива підтримується в більш ніж 50 країнах світу.        Чи є межа у досконалості чи достатньо досягти певного рівня освіти?

18:27:23 14.09.2021

Робота центру зайнятості зайнятості в умовах децентралізації

На території Смілянського району утворені 4 об’єднані територіальні громади: Ротмістрівська, Тернівська, Балаклеївська та Березняківська. Між усіма 4 громадами і Смілянським міськрайонним центром зайнятості підписані угоди, в яких окреслені шляхи співпраці у напрямку подолання безробіття, сприяння зайнятості населення, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць тощо.

09:13:01 26.08.2021

Професійна орієнтація

Професійна орієнтація – це допомога людині у виборі або зміні професії, нового робочого місця.

09:11:12 26.08.2021

Увага! Семінар для представників бізнесу.

08 липня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації запрошує підприємців, роботодавців та громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у податковому законодавстві, який відбудеться за адресою: місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17 (Черкаський регіональний центр підвищення кваліфікації).

16:09:53 29.06.2021