Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Оголошення про реєстрацію на онлайн семінари в рамках Державної програми „єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“.

Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ у партнерстві з Філія-Черкаське обласне управління АТ „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари.

11:26:15 15.06.2023

Про реалізацію Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?.

У травні 2023 року в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?, яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, міжнародними експертами Israel Trauma Coalition та громадською організацією Безбар'єрність, проводилось навчання з основ психологічної підтримки для працівників центрів зайнятості – психологів та кар’єрних радників.

10:11:44 31.05.2023

Як отримати ваучер на навчання та здобути нові навички?

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

11:45:43 18.05.2023

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

За сприяння Державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви є внутрішньо переміщеною особою та відповідаєте наступним вимогам:

08:01:14 25.04.2023

Поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Мінсоцполітики перезапускає програму «Рука допомоги», яка спрямована на допомогу малозабезпеченим особам у відкритті власної справи. На реалізацію програми державою виділено 9,6 млн грн.

14:37:11 16.03.2023

Як отримати ваучер на навчання та здобути нові навички?

14:32:43 16.03.2023