Пенсійний фонд України у м. Сміла

ЯКІ ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ ВСТАНОВЛЕНІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ З ТРИВАЛИМ СТРАХОВИМ СТАЖЕМ?

Додаткові гарантії пенсійного забезпечення для пенсіонерів, які мають достатній страховий стаж та належать до певних вікових груп, встановлено пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 № 168  “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році ”.

16:38:40 30.03.2023

СТАТУСИ ЛИСТКІВ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ: ЯКІ БУВАЮТЬ ТА ЩО ОЗНАЧАЮТЬ

Відкриття е-лікарняного здійснюється автоматично в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі інформації про медичний висновок, що створюється лікарем, до якого звернулася людина (наказ МОЗ України від 17.06.2021 №1234 «Про затвердження Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності»).

09:01:29 28.02.2023

ВИПЛАТА ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ ПЕНСІОНЕРА

У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується особам, які здійснили поховання. Розмір допомоги на поховання залежить від закону, відповідно до якого було призначено пенсію.

08:06:06 14.02.2023

ЯК ЗМІНИЛИСЯ З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ УМОВИ НАДАННЯ ТА РОЗМІРИ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ?

З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме не Фонд соціального страхування України (ФССУ), а Пенсійний фонд України. У зв’язку з цим, у багатьох українців виникають питання щодо страхових виплат: чи буде держава виплачувати їх далі, куди звертатися за призначенням тощо. Надаємо відповіді на найбільш актуальні питання.

08:59:43 02.02.2023

ЯК ОТРИМАТИ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ У ЗВ’ЯЗКУ З ТИМЧАСОВОЮ ВТРАТОЮ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ (ВПО)

Громадянам, які перебувають або перебували у трудових відносинах та які переселилися з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться активні бойові дії, та не змогли отримати від свого роботодавця страхові виплати за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, такі виплати надаються за рахунок коштів Пенсійного фонду України.

08:59:36 02.02.2023