Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

Пенсійний фонд України у м. Сміла

ЯКІ ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ ВСТАНОВЛЕНІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ З ТРИВАЛИМ СТРАХОВИМ СТАЖЕМ?

Додаткові гарантії пенсійного забезпечення для пенсіонерів, які мають достатній страховий стаж та належать до певних вікових груп, встановлено пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 № 168  “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році ”.

16:38:40 30.03.2023

ВИПЛАТА ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ ПЕНСІОНЕРА

У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується особам, які здійснили поховання. Розмір допомоги на поховання залежить від закону, відповідно до якого було призначено пенсію.

08:06:06 14.02.2023

ЯК ОТРИМАТИ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ У ЗВ’ЯЗКУ З ТИМЧАСОВОЮ ВТРАТОЮ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ (ВПО)

Громадянам, які перебувають або перебували у трудових відносинах та які переселилися з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться активні бойові дії, та не змогли отримати від свого роботодавця страхові виплати за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, такі виплати надаються за рахунок коштів Пенсійного фонду України.

08:59:36 02.02.2023