ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКИ ОК-5 ТА ОК-7: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Дата: 30.03.2023 16:39

Часто застраховані особи звертаються до органів Пенсійного фонду України за отриманням довідок ОК-5 та ОК-7.

У цих довідках містяться індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Отримати довідки ОК-5 та ОК-7 можна кількома способами: безпосередньо у будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду України, пред’явивши паспорт та довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) чи онлайн — на порталі ДІЯ чи у мобільному застосунку ДІЯ або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, або у мобільному застосунку “Пенсійний фонд”.

Пропонуємо покрокову інструкцію: “Як отримати довідки ОК-5 чи ОК-7 через вебпортал Фонду”.

1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Фонду (https://portal.pfu.gov.ua). Натисніть “Вхід” та авторизуйтесь у будь-який зручний для вас спосіб (за допомогою кваліфікованого електронного підпису або логіну та паролю, або системи ID.GOV.UA, або Дія.Підпис).
  2. У меню зліва, у розділі “Комунікації з ПФУ”, оберіть пункт “Запит на отримання електронних документів”.
  3. У полі “Тип звернення” оберіть “Довідка ОК-5” або “Довідка ОК-7” (загальні дані вже будуть заповнені системою).
  4. Надайте згоду на передачу та обробку своїх персональних даних та натисніть “Відправити до ПФУ”.
  5. Перевірте наявність сформованої довідки в розділі “Мої звернення”, до якого документ після формування надійде автоматично протягом кількох хвилин.
  6. За бажання завантажте довідку на зйомний носій чи на власний цифровий пристрій.