Пенсійний фонд України у м. Сміла

ЗА ЯКИЙ ПЕРІОД В ДОХІД ДОМОГОСПОДАРСТВА ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ ВРАХОВУЄТЬСЯ ПЕНСІЙНА ВИПЛАТА?

У разі призначення житлової субсидії не з початку опалювального (неопалювального) сезону до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства враховується розмір нарахованої пенсії за місяць, що передує місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається житлова субсидія. Наприклад, якщо людина звернулася за призначенням субсидії у серпні, то дохід у вигляді пенсії буде враховано за червень.

20:36:28 02.09.2023

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ФІНАНСУЄ РАЗОВІ ГРОШОВІ ВИПЛАТИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 754  від 21 липня 2023 року “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань“  Пенсійний фонд України у серпні здійснює фінансування разової грошової виплати до Дня Незалежності України ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань,  громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

10:47:12 21.08.2023

ВИДИ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ВНАСЛІДОК НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ АБО ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Законом України від 23.09.1999 № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» передбачено такі види страхових виплат внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання:

10:46:18 21.08.2023

ПРАВО ПЕНСІОНЕРА НА ПІЛЬГУ З ОПЛАТИ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИЗНАЧАЄ КОЛИШНЄ МІСЦЕ РОБОТИ ТА МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

Право на пільгу в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу мають пенсіонери, які працювали за певними спеціальностями та проживають у сільській місцевості.

09:57:35 01.08.2023

В області проведено перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга інформує, що відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення громадян проводять перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2023 року набули права на проведення перерахунку.

12:46:24 08.06.2023

Пенсійний калькулятор

Якщо ви бажаєте оцінити розмір своєї майбутньої пенсії за віком, – скористайтеся сервісом “Пенсійний калькулятор”.

08:42:47 01.06.2023