«World Cleanup Day». Жителів Балаклеївської громади запрошують долучатися до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 08.08.2023 15:25

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Рекомендований період проведення з 16 серпня по 16 вересня 2023 року в різних форматах в залежності від можливостей у воєнних реаліях: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти; сортування вторинної сировини та здача на перероблення; приурочення осіннього місячнику благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо. Інші формати прибирання допускаються після відпрацювання заходів безпеки і рекомендації локацій прибирання органами місцевого самоврядування, ДСНС за наявності поруч сховища на випадок сигналу тривоги, уникаючи масового скупчення учасників.

Детальніше про акцію можна дізнатися:

• Обласний координатор ГО «Let’s do it, Ukraine» Мельник Ольга: +380979022177 temmuzolga@gmail.com
  • Візуальні матеріали для інформаційної підтримки за посиланням: https://surl.li/jgwmg