УВАГА! Прибирання на кладовищах

Дата: 15.04.2024 08:15

Уже традиційно навесні велика увага звертається на прибирання кладовищ Балаклеївської ТГ. За ініциативою селищного голови Олени БЛАГОВІСНОЇ та безпосередній участі працівників КП «Добробут»проводиться прибирання території на селищному кладовищі, вирубування зарослів, вивезення сміття.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ❗️

На кожному кладовищі відведені спеціальні місця, куди необхідно викидати сміття 🚮після прибирання могил свої рідних і близьких. Однак, часто замість того, аби викинути сміття у встановленому для цього місці, люди засмічують сусідні ділянки. Висловлюємо щире прохання викидати сміття на цвинтарі лише у спеціально встановлені для цього місця та не перетворювати кладовище на звалище❗️❗️❗️

Важливо не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких.

Зміни починаються з кожного з нас! Не треба чекати, що це зробить хтось інший. Сьогодні ми особливо маємо бути активними й докладати максимум зусиль до будь-якого покращення.

Тож шануймо пам'ять про наших рідних. Дбаймо про місце їх вічного спочинку🙌