Налагоджування системи роздільного збору сміття на території Балаклеївської громади

Дата: 01.02.2024 13:36

Питання утворення твердих побутових відходів у сільській місцевості сьогодні є найбільш значущою екологічною та соціально-економічною проблемою для громади. З появою пластикової упаковки протягом останніх 20 років у селах накопичилась значна кількість відходів з полімерних матеріалів, які не утилізуються населенням.

Фото без опису

Для часткового вирішення проблеми засмічення територій сіл Балаклея, Костянтинівка, Будки, Плоске, Мале Старосілля, Теклине твердими побутовими відходами, шляхом організації системи роздільного збору основних компонентів ТПВ у селі – скла, пляшки ПЕТ, було замовлено та закуплено за кошти бюджету громади (екологічний податок) 14 контейнерів для роздільного збору сміття на загальну суму 93310 грн.

Фото без опису       Фото без опису

Контейнери доставлені у громаду та будуть установлені КП «Добробут» в центрах сіл громади.

Для запровадження роздільного збирання та сортування відходів від населення

КП «Добробут» реалізовує етикетки для мішків на 4 види сортованого сміття.

Умови надання послуг за телефоном в робочий час:

КП «Добробут» 0930687949