Заклад дошкільної освіти «Сонечко» с.Балаклея Балаклеївської сільської ради

Матеріально- технічне забезпечення

•Заклад дошкільної освіти «Сонечко» с.Балаклея розміщений в одноповерховій будівлі. •Розвивальне середовище дитячого садка відповідає інноваційним вимогам та організовано з урахуванням інтересів дітей та їх вікових особливостей: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку вихованців в самостійній і спільній діяльності. Групові приміщення ЗДО оснащені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр.Заклад забезпечений комп’ютерною технікою, спортивним інвентарем, навчальною та художньою літературою. •Для занять дітей створені всі умови, а саме, обладнані спеціальні приміщення: •-  групова та спальна кімнати; •- медичний кабінет;                                      •- 1 спортивний майданчик;                          •- 3 ігрові майданчики •Групова  кімната оснащена сучасними меблями, технічними засобами навчання. •У приміщенні обладнано внутрішні туалети для дітей ; •функціонує харчоблок з допоміжними приміщеннями; є пральня. •Опалення газове, водопостачання та каналізація автономні.

15:02:43 08.05.2023

Кращий вихователь Балаклеївської громади 2020

Вихователь ЗДО «Сонечко» Харченко Наталія Петрівна Телефон: 0934068886 E-mail:nataschakharchenko@gmail.com   Відділ освіти ,молоді та спорту,культури,туризму,зовнішніх зв’язків та охорони здоров’я Балаклеївської сільської ради проводив конкурс під назвою «Кращий вихователь Балаклеївської громади 2020 » серед вихователів ЗДО Балаклеївської ОТГ.У ньому брали участь 6-ть вихователів.Конкурс проходив у 2 тури.Вихователь Харченко Наталія Петрівна приймала участь у конкурсі і зайняла почесне II місце. Вітаємо і бажаємо нових перемог!

14:13:22 28.05.2021