Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Дата: 08.05.2023 15:37

Ліцензія на провадження освітньої діяльності закладу

08.04.2019                                                                                        №    233

Фото без описуФото без опису

Про отримання комунальними закладами дошкільної та загальної середньої освіти Черкаської області ліцензії на провадження освітньої діяльності без проходження процедури

ліцензування

Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, Закону України „Про ліцензування видів господарської діяльності“, підпункту 6 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України „Про освіту“, постанов КабінетуМіністрівУкраїни від 05.08.2015 № 609 „Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України“ та  від 30.12.2015 № 1187 „Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності“, розпорядження обласної державної адміністрації від 29.03.2016 № 146 „Про ліцензійну діяльність“ (зі змінами):

1. Затвердити перелік комунальних закладів дошкільної та загальної середньої освіти Черкаської області, що діяли на день набрання чинності Закону України „Про освіту“, щодо отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності без проходження процедури ліцензування, що додається.
  2. Управлінню освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті управління.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Голова                                                                                   О. ВЕЛЬБІВЕЦЬ

Розпорядженням
Черкаської обласної
08.04.2019    № 233