A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Служба у справах дітей

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

10:24:13 25.11.2021

БУЛІНГ

Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’я  потерпілого.

14:54:47 19.11.2021

Проведено засідання міждисциплінарної команди

12.11.2021 проведено засідання міждисциплінарної команди на якому детально розглянуті сім’ї, які перебувають на обліку в складних життєвих обставинах. Таких сімей на території Балаклеївської ТГ 6 в них 12 дітей. Сім’ї перебувають на постійному контролі в службі у справах дітей. КЗ «Центр надання соціальних послуг Балаклеївської сільської ради» контролює умови проживання та утримання дітей в сім’ях, надає соціальні послуги.

14:20:14 12.11.2021

СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ – ЯК РОЗПІЗНАТИ

1)часткова або повна втрата дитиною рухової активності, пам’яті; наявність у дитини невиліковної хвороби, хвороби, що потребує тривалого лікування, психічних та поведінкових розладів, зокрема внаслідок вживання психоактивних речовин; інвалідність; бездомність; наявність у дитини поведінкових розладів через розлучення батьків; ухилення батьками або особами, які їх замінюють, від виконання своїх обов’язків з виховання дитини; втрата дитиною соціальних зв’язків; шкода, заподіяна дитині та її сім’ї пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією;

05:21:22 05.10.2021

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

14:29:57 30.09.2021

Шукаємо патронатну родину

Служба у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради шукає патронатну родину. Для більш детальнішої інформації звертайтеся за тел. 0939476860 Світлана.

20:34:26 08.09.2021

Для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в Балаклеївській сільській раді утворено міждисциплінарну команду для забезпечення допомоги кожній конкретній дитині, яка перебуває у складних життєвих обстави

Для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в Балаклеївській сільській раді утворено міждисциплінарну команду для забезпечення допомоги кожній конкретній дитині, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

08:28:55 29.07.2021

Контроль торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради продовжує здійснювати контроль за додержанням суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

15:42:10 28.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора