Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров’я виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради Черкаської області повідомляє про прийом документів на участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради.

15:00:02 31.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров’я виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради Черкаської області повідомляє про продовження термінів подачі документів на участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради на 15 календарних днів.

10:34:53 11.07.2024