Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

ПРОТОКОЛ №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради

Дата: 23.09.2024 09:08

ПРОТОКОЛ №2

від 16.09.2024                                                                                с.Балаклея

Секретар:

Олена Громова, провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров’я виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради

(без права голосу)

Присутні:

голова комісії: Дячук Інна Леонідівна

члени конкурсної комісії: Василь Мельник, Юрій Рак, Людмила Бойко, Мирослава Малініна, Олена Діхтяр, Світлана Чорнобай.

Відсутні: Людмила Григорчук, Костянтин Остроушко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про хід проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради.

2. Про продовження термінів подачі документів на участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради

СЛУХАЛИ:

голову конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради Інну Дячук, яка повідомила, що у встановлений термін (до 15.09.2024) для участі у Конкурсі не подав свої документи жоден кандидат. Запропонувала визнати Конкурс таким, що не відбувся та поставила дану пропозицію на голосування:

«за» - 7;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ:

Визнати конкурс на зайняття посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради таким, що не відбувся.

1. Про продовження термінів подачі документів на участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради

СЛУХАЛИ:

голову конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради Інну Дячук, яка запропонувала продовжити терміни подачі документів на участь у Конкурсі на 30 календарних днів з 16.09 по 16.10.2024 (включно).

СЛУХАЛИ: голову конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради Інну Дячук, яка поставила на голосування пропозицію продовжити терміни подачі документів на участь у Конкурсі на 30 календарних днів з 16.09 по 16.10.2024 (включно):

«за» - 7;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ:

1. Продовжити терміни подачі документів на участь у Конкурсі на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради на 30 календарних днів з 16.09 по 16.10.2024 (включно).

2. Наступне засідання конкурсної комісії провести 17 жовтня 2024 року в приміщенні Балаклеївської сільської ради.

Голова конкурсної комісії                                                            Інна ДЯЧУК

Секретар конкурсної комісії Олена ГРОМОВА