Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

Помічай зміни! Знайомі місцевості можуть здаватися безпечнішими ніж вони є

Дата: 15.07.2024 14:48

Фото без опису

Сьогодні близько 26 % території України забруднено мінами та вибухонебезпечними боєприпасами. Більше чверті території нашої країни може бути небезпечною для будування, садівництва, відпочинку в лісі чи біля водоймищ.

Щоб підвищити обізнаність українців щодо мінної безпеки запущено інформаційну кампанію «Помічай зміни». Не буває безпечних мін. Але існують правила мінної безпеки, які можуть врятувати життя!

🔻 Усі матеріали кампанії покликані нагадати українцям, як діяти у разі виявлення підозрілих знахідок🔻

Стій! Не чіпай! Дзвони 101

Кампанію реалізує BBC Media Action за технічної підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Ініціатива є частиною програми ПРООН в Україні, що фінансується урядом Японії