Балаклеївська територіальна громада

Оголошення про початок конкурсу

Дата: 31.07.2024 16:50

Умови

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

Відповідно до Конституції України, Кодексів законів про працю України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних»», «Про запобігання корупції», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.04.2018 за № 454/31906, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Балаклеївської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Балаклеївської сільської ради від 25.02.2021 №7-1/VIII оголошується конкурс на вакантну посаду:

Директора Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради.

Адреса закладу: вул.Миру,1, с.Костянтинівка, Черкаський район, Черкаська область.

Вимоги до кандидата:

1. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста).

2. Знання законодавства України у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 988-р

3. Вільне володіння державною мовою.

4. Впевнене володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.

5. Стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

• державний сертифікат про вільне володіння державною мовою;

• копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

• довідка про відсутність судимості;

• довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня публікації про оголошення конкурсу на Веб-сайті Балаклеївської сільської ради.

Термін подання документів: з 01.08.2024 року по 15.08.2024 року.

Конкурс проводитиметься 19.08.2024 року.

Місце прийому документів: відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров’я виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради.

Додаткова інформація за тел. 0978526294 або за адресою: вул. Незалежності,2, с.Балаклея, Черкаський район, Черкаська область.