A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Інформаційна довідка

Дата: 23.02.2024 11:43
Кількість переглядів: 50

Інформаційна довідка

про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних виконавчим комітетом Балаклеївської сільської ради

Виконавчим комітетом Балаклеївської сільської ради проведено трискладовий тест відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За звітний період 2023 року відповіді на запити, зокрема інформації, що має бути у відкритому доступі, згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації», були надані у повному обсязі.

За результатом трискладового тесту Виконавчий комітет Балаклеївської сільської ради, повідомляє що на час дії воєнного стану, вважає за необхідне обмежити оприлюднення інформації про створення та поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на підставі пункту 2 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме: шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.

Також, Виконавчим комітетом Балаклеївської сільської ради визначено наступні загрози, які несе оприлюднення даної документації:

розголошення службової інформації у період воєнного стану;

інформація, оприлюднення якої може завдати шкоду національній та оборонній безпеці держави;

несанкціонований доступ до інформації про місцезнаходження об'єктів та можливість нанесення шкоди ворогом.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора