Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

В структурі Національної поліції України створено та діють Департамент головної інспекції та дотримання прав людини та Управління головної інспекції ГУНП в Черкаській області

Дата: 25.01.2024 13:53
Кількість переглядів: 120

 Фото без опису   

    В структурі Національної поліції України створено та діють Департамент головної інспекції та дотримання прав людини та Управління головної інспекції ГУНП в Черкаській області, серед основних завдань яких є забезпечення дотримання працівниками поліції дисципліни і законності, а також удосконалення діяльності підрозділів поліції.

      Ви можете цілодобово звернутися до зазначених підрозділів поліції із повідомленням про неправомірні дії поліцейських, колег та керівників по службі, висловити свої зауваження щодо роботи підрозділу поліції або запропонувати ідеї для її покращення. Також за бажанням можете висловити подяку поліцейським за зразкове виконання ними службових обов’язків.

      До Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України ви можете звернутися на анонімний чат-бот в месенджері «Telegram» за посиланням @dgidpl_npu_bot або залишити свої коментарі на інтернет сторінці за посиланням https://www.facebook.com/police.human.right/.

       До Управління головної інспекції ГУНП в Черкаській області ви можете звернутися на анонімний чат-бот в месенджері «Telegram» за посиланням @cherkasy_police_support_bot, зателефонувати на службовий телефон (067) 178-40-01 або залишити свої коментарі на інтернет сторінці за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=61553062450676.

                           Завжди відкриті до спілкування та готові змінюватись на краще!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора