Дата: 15.01.2024 15:32

Фото без опису

1 тиждень місяця понеділок - с. Костянтинівка (пров. Господарський, 4, с. Костянтинівка)

1 тиждень місяця середа - с. Балаклея (вул. Незалежності, 2, с. Балаклея, приміщення сільської ради)

1 тиждень місяця п'ятниця - с. Мале Старосілля (вул. Центральна, 129 А, с. Мале Старосілля, приміщення старостату)

2 тиждень місяця понеділок - с. Теклине (вул. Миру, 34А, с. Теклине, приміщення будинку культури)

2 тиждень місяця середа - с. Будки (вул. Незалежності, 206, с. Будки, приміщення бібліотеки)

2 тиждень місяця п'ятниця - с. Плоске (вул. Польова, 2, с. Плоске, приміщення медичного пункту)

3 тиждень місяця понеділок - с. Костянтинівка (пров. Господарський, 4, с. Костянтинівка)

3 тиждень місяця середа - с. Балаклея (вул. Незалежності, 2, с. Балаклея, приміщення сільської ради)

3 тиждень місяця п'ятниця - с. Мале Старосілля (вул. Центральна, 129 А, с. Мале Старосілля, приміщення старостату)

4 тиждень місяця понеділок - с. Теклине (вул. Миру, 34А, с. Теклине, приміщення будинку культури)

4 тиждень місяця середа - с. Будки (вул. Незалежності, 206, с. Будки, приміщення бібліотеки)

4 тиждень місяця п'ятниця - с. Плоске (вул. Польова, 2, с. Плоске, приміщення медичного пункту)