Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

Поліцейський офіцер громади

Дата: 12.01.2024 15:15
Кількість переглядів: 96

      12 січня 2024 року, у нашій громаді було відкрито поліцейську станцію, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у  довколишніх селах.

   На урочистому відкритті були присутні заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області Олексій Прокопенко,  голова Балаклеївської  територіальної громади Олена Благовісна, працівники сільської ради і власне поліцейський офіцер громади, капітан поліції Дмитро Міщенко.

   Відкриття поліцейської станції – перший і надзвичайно важливий крок у впровадженні проекту Поліцейський офіцер громади на території Балаклеївської територіальної громади. Це стало можливим завдяки цілеспрямованій роботі та взаємодії місцевої влади і поліції.

  Поліцейська станція розташована з адресою: с. Костянтинівка пр. Господарський,4.

   Балаклеївська сільська рада активно сприяла створенню поліцейської станції, зокрема, було за кошти місцевого бюджету придбано службовий автомобіль поліцейському офіцеру громади, виділено приміщення для розміщення поліцейської станції, зроблено ремонт, облаштовано необхідними меблями та оргтехнікою, створено комфортні умови для виконання професійних обов’язків працівником поліції.

        Під час відкриття станції присутні оглянули приміщення, обладнане всім необхідним для роботи правоохоронця.

   Користуючись нагодою хочемо подякувати за співпрацю та підтримку заступнику начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Коваленку С.О., заступнику начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області Прокопенку О.В., депутатам Балаклеївської сільської ради, членам виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради, працівникам сільської ради, комунальних установ, КП «Добробут».

   Відтепер поліцейський офіцер громади оберігатиме та захищатиме спокій місцевих мешканців, аби кожен почував себе у безпеці.  

   Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, благополуччя та найшвидшої Перемоги. Слава Україні та її Героям!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора