Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО УКЛАДАННЯ ДОГОВРУ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ПРЕПАРАТІВ

Дата: 10.01.2024 16:58
Кількість переглядів: 81

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО УКЛАДАННЯ ДОГОВРУ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ БЕЗОПЛАТНОГО ТА ПІЛЬГОВОГО ВІДПУСКУ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ЗА РЕЦЕПТАМИ ЛІКАРІВ У РАЗІ АМБУЛАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ, В ТОМУ ЧИСЛІ НАРКОТИЧНИХ, ПСИХОТРОПНИХ,ТА ОТРУЙНИХ ЗАСОБІВ.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» (поточна редакція від 04.05.2023р. підстава 438-2023п) та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Балаклеївської територіальної громади.

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів хворим, які належать до окремих груп населення  та за певними категоріями захворювань на підставі виписаних рецептів.

УМОВИ: аптечні заклади повинні бути розташовані на території Смілянської міської територіальної громади та мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, в тому числі наркотичними, психотропними та отруйними засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, до щоденного контролю виконання договору, а також ціни на лікарські засоби повинні бути в межах референтних.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ

-лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості лікарських засобів для амбулаторного лікування хворим, які належать до окремих груп населення та за певними категоріями захворювань;

- виписка з ЄДР;

- копія ліцензії;

- перелік лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.12.2023 року.

Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідають вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

Документи подавати до 22 січня в відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради.               (с. Балаклея, вул. Незалежності,2 перший поверх.)

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора