КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ЮНІСТЬ»

Дата: 20.09.2023 09:54

Фото без опису

У межах Балаклеївської територіальної громади діє позашкільний комунальний заклад КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ЮНІСТЬ»  БАЛАКЛЕЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Директор: Лагунов Михайло Георгійович.

У   школі працюють 4 спортивних відділення : легка атлетика, хокей на траві, таекван-До, футбол. Основним видом діяльності школи є забезпечення здібностей вихованців в обраному виді спорту, створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.  Спорт допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційний стан дитини та в цілому підвищує загальне самопочуття. Спорт надає впевненості в собі. Займаючись спортом, дитина стає витриваліше, починає легше долати навантаження у буденному житті.

Для ваших дітей  протягом вересня місяця проходить набір дітей до наступних секцій:

• Легка атлетика (тренери Лагунов М. Г., Ткаленко Ю. В.);
  • Хокей на траві (тренер Мариняк В.С.);
  • Таекван-До  (тренер Запорожець В.О.);
  • Футбол (тренер Діхтяр В.Є.)

Вихованці спортивної школи – постійні учасники  обласних  та республіканських змагань, неодноразово були переможцями та призерами змагань різного рівня.

За додатковою інформацією можна звернутися за номером телефону: 0964088819 (Михайло Георгійович)