Балаклеївська територіальна громада
Черкаська область

БАЛАКЛЕЇВСЬКА ГРОМАДА ПРИДБАЛА АГРЕГАТ ДЛЯ ПОДРІБНЕННЯ ВІДХОДІВ ДЕРЕВИНИ

Дата: 19.06.2023 14:26

Відповідно до програми «Поводження з твердими побутовими відходами на території Балаклеївської сільської ради», за кошти бюджету Балаклеївської сільської ради, вдалось придбати автомобільний причіп та  новий агрегат (щепоріз) для подрібнення відходів деревини і деревообробки, який здатний перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки та обапіл.

Наявність деревоподрібнюючої машини дозволить знизити витрати на перевезення зрізаних дерев. Крім того, готовий матеріал переробки ідеально підходитиме в якості палива для котлів, тобто його використовуватимуть для заготівлі дров на опалення комунальних закладів Балаклеївської громади.

Закупівля спрямована на вирішення актуальної для громади проблеми щодо здійснення якісного процесу господарської діяльності комунального підприємства «Добробут», завданням якого і є забезпечувати благоустрій на території громади.