Наші аматори здобули визнання і в Америці

Дата: 14.06.2023 14:48

Фото без описуЛауреатами Між- континентального радіо-фестивалю української пісні в Сполучених Штатах Америки «СПІВАЙ РІДНОЮ» колектив «Задорожні» (Zadorozhni) із Балаклеї.

Наші талановиті земляки нагороджені американ­ськими дипломами визна­ння, а їхні пісні, як і інших учасників, залишаються на­завжди у вільній ротації на американській хвилі Ethno Fm Radio (США, Сакра­менто, Каліфорнія)

Радіофестиваль розпочав­ся у Міжнародний день рідної мови 21 лютого. Тривав про­тягом трьох місяців. Він об'єд­нав понад 500 виконавців з різних країн світу, професіо­налів та аматорів, серед них сто дітей. 1011 фестивальних пісень звучало на Ethno Fm Radio California USA, а також виставлені на Фейсбук-сторінці Ethno Fm Radio, де можна слуха­ти і дивитися улюблених виконавців та їхні пісні.

Аматорський вокально - інструментальний колектив української пісні «Задорожні» Балаклеївського сільського будинку культури пред­ставив пісні «Ой ти, місяцю» та «Ох я, молода».

Фестиваль був благодій­ним. Все для єднання україн­ців Америки та світу!Фото без описуФото без опису