Долучайтеся до флешмобу Сади Для Перемоги 2023

Дата: 15.05.2023 11:28

Шановні громади, запрошуємо Вас долучитися до флешмобу #СадиДляПеремоги2023!

Останній рік був дуже непростим для нас, але й визначальним. Минулого року ми запустили ініціативу “Сади Перемоги” та флешмоб #СадиДляПеремоги, аби мотивувати Вас вирощувати продукти самостійно і використовувати для цього всі доступні можливості. Разом ми не лише змогли попередити продовольчу кризу в Україні, а й підтримати й тих, хто цього потребував найбільше –  ВПО, ЗСУ та малозабезпечені родини.

За цей рік ми виростили не лише крутий врожай, а й навчилися робити те, чого не вміли ніколи – робити теплиці на балконах, вирощувати батат, втілювати новітні технології, будувати партнерські стосунки, знаходити можливості та розвиватися.

Тому ми не зупиняємось на досягнутому! Минулого тижня наші пілотні громади запустили всеукраїнський флешмоб #СадиДляПеремоги2023, аби розповісти Україні про свої досягнення, проєкти та ідеї.

Чим більше нас – тим ми сильніші! Тому закликаємо і Вас долучитися до флешмобу #СадиДляПеремоги2023. Давайте разом доведемо, що ми вийдемо з цієї війни не просто сильними, а й потужними та інноваційними. І, найголовніше, ми вийдемо переможцями!

Як долучитися до флешмобу #СадиДляПеремоги2023?

1. Зніміть коротке відео (до 1 хв) або зробіть гарні фото, як ви висаджуєте та доглядаєте свій Сад Перемоги.
  2. Розкажіть, що і для чого ви плануєте вирощувати
  3. Запросіть рідних, друзів, колег та знайомих долучитися до флешмобу та тегніть їх у дописі
  4. Відмітьте сторінку Сади Перемоги у Facebook чи Instagram @sady_peremohy
  5. Використайте хештег #СадиДляПеремоги2023

Ми у Вас дуже віримо! Змогли минулого року – зможемо й зараз!

Будьте активними та креативними: публікуйте фото, відео, відмічайте нас і своїх друзів, діліться ідеями, проєктами та мріями. Бо коли, як не зараз?

І пам'ятайте, що в єдності наша сила  – тож разом до Перемоги!