Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Дата: 10.05.2023 14:30

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

• представники органу управління;
  • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Балаклеївської сільської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Подати пропозиції можна за адресою: Черкаська область, Черкаський район, село Балаклея, вулиця Незалежності, 2.

Телефон для довідок: 047 33 93 000