A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Оголошення для власників пасік, що не пройшли в 2023 році щорічну перереєстрацію

Дата: 25.04.2023 10:16
Кількість переглядів: 91

Черкаська районна державна лікарня ветеринарної медицини (Смілянський відділ організації протиепізоотичних заходів) Держпродспоживслужби України інформує, що 27.04.2023 року з 09:00 будуть проводитися планові протиепізоотичні заходи на пасіках що розташовані на території ОТГ .

Спеціалістами Смілянського відділу організації протиепізоотичних заходів, буде проводитися клінічний огляд бджолосімей, що включає в себе візуальний огляд гнізд бджіл (в середині вулика), їх розплоду -2х -3х стільників (рамок), спостереження за поведінкою  бджіл з метою виключення або встановлення підозри на інфекційні та паразитарні хвороби . В рамках виконання Плану протиепізоотичних заходів буде проводитися відбір зразків для лабораторних досліджень на вароатоз, нозематоз, акарапідоз, американський та європейський гнильці.

Лабораторні дослідження в рамках виконання Плану протиепізоотичних заходів будуть проводитися безкоштовно, за рахунок коштів державного бюджету (Постанова КМУ України № 413 від 23.04.2008 року).

Микола ЩЕРБАКОВ 096 453 42 69

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора